اخبار راهنمایی و رانندگی

مواد لازم برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی

همین طور که می دانید برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی باید حداقل نمره ۲۶ را از ۳۰ بیاورید . یعنی هر هنرآموز مجاز است در آزمون تئوری آیین نامه حداکثر به چهار سوال پاسخ اشتباه دهد یا اصلا پاسخ ندهد .

در این قسمت سعی داریم مواد لازم برای قبولی در آزمون آیین نامه را با هم مرور کنیم . برخی از کاربران دکتر رانندگی به ما می گویند که همش در امتحان آیین نامه مردود میشوم چیکار کنیم که این بار دیگر در آزمون آیین نامه قبول شویم . به طور مثال یکی از کاربران مدتی پیش در پشتیبانی به ما گفت که ۹ سال است که میخواهد گواهینامه رانندگی بگیرد و هنوز موفق به اخذ گواهینامه رانندگی نشده است .

آیا واقعا قبولی در آزمون تئوری آیین نامه انقدر سخت است ؟

جواب قطعا نه است .

خیلی از افراد هستند که در بار اول در آزمون آيین نامه اصلی نمره قبولی را می آورند . چیزی که باید مدنظر داشته باشید این است که هرگز امتحان آیین نامه را دست کم نگیرید . اما بنظر من به راحتی می توان بدون خواندن کتاب آیین نامه در آزمون آیین نامه قبول شد . چیزی که باید دقت داشته باشید اینست که معمولا سوالات آیین نامه در آزمون های مختلف تکرار می شوند یعنی شما اصلا نباید توقع داشته باشید که در آزمون آیین نامه انتظار داشته باشید سوالاتی متفاوت و عجیب تر از آنچه در نمونه سوالات آیین نامه مختلف یا در کتاب دیده اید را در امتحان خود ببینید .

یکی از مواد لازم برای قبولی در امتحان آیین نامه اصلی حل نمونه سوالات آیین نامه با جواب است شما اگر سوالات استاندارد و پرتکرار امتحان آيین نامه سال های گذشته را پیدا کنید و حل کنید میتوان به جرات گفت بدون کتاب آيین نامه و فقط با حل آن نمونه سوالات می توانید در آزمون آيین نامه اصلی و مقدماتی نمره قبولی را بیاورید .

طبق تجربیات کاربران و کسانی که امتحان آیین نامه داده اند بنظر می رسد امحان آیین نامه اصلی از امتحان آیین نامه مقدماتی کمی دشوار تر است که این دشواری نیز ناشی از سوالات فنی بیشتری است که در آزمون آیین نامه اصلی می آید . بنابر این توصیه میکنیم بخش فنی را جدی بگیرید چراکه به تازگی سهم بیشتری از سوالات آیین نامه نیز از همین قسمت فنی می باشد .

توصیه ما به شما حل سوالات آیین نامه از بسته طلایی دکتر رانندگی است چرا که این سوالات جز مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه هستند که همگی با جواب می باشند . با حل این سوالات و بررسی پاسخ های صحیح آن با دقت می توان بدون خواندن کتاب آیین نامه در هر دو آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی نمره قبولی را آورد .

گواهی اشتغال به تحصیل برای گواهینامه رانندگی

اغلب پسرها هنگامی که به سن قانونی دریافت گواهینامه رانندگی میرسند در دانشگاه مشغول به تحصیل میباشند برای دریافت گواهینامه طبق مقررات کنونی جمهوری اسلامی ایران متقاضیان دریافت گواهینامه ی پسر برای دریافت گواهینامه باید دارای کارت پایان خدمت معافیت دایم و یا معافی...

ادامه مطلب

انواع نمونه سوالات آیین نامه اصلی و مقدماتی

اگر تا بحال امتحان آیین نامه نداده اید و از متقاضیان گواهینامه پایه ۳ رانندگی هستید و به زودی باید در آزمون آیین نامه شرکت کنید به شما توصیه می کنم این مقاله را تا پایان بخوانید ...

ادامه مطلب

مواد لازم برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی

همین طور که می دانید برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی باید حداقل نمره ۲۶ را از ۳۰ بیاورید . یعنی هر هنرآموز مجاز است در آزمون تئوری آیین نامه حداکثر به چهار سوال پاسخ اشتباه دهد یا اصلا پاسخ ندهد .

در این قسمت سعی داریم مواد لاز...

ادامه مطلب