اخبار راهنمایی و رانندگی

راهکار قبولی در ازمون ایین نامه اصلی و مقدماتی

وقتی برای اولین بار برای اخذ گواهینامه رانندگی پایه ۳ به آموزشگاه رانندگی مراجعه میکنید شاید این تصور را داشته باشید که به راحتی بتوانید گواهینامه را بگیرید و مشکل خاصی در اخذ گواهینامه نداشته باشید . اما زمانی که برای اولین بار تجربه آزمون آیین نامه را پیدا میکنید یعنی همان امتحان آیین نامه مقدماتی متوجه میشوید که قبولی در آن به این راحتی هم نیست .

خیلی از ما ها گرفتن گواهینامه و قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی را ابتدا دست کم میگیریم و بدون آمادگی لازم سر جلسه آزمون حاضر میشویم این در حالی است که برای قبولی در امتحان آيین نامه اصلی و مقدماتی باید کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی را خوب بخوانیم و در سر جلسات آموزشی آیین نامه رانندگی با تمرکز و حواس بالا حاضر شویم .

علاوه بر خواندن کتاب آیین نامه که معمولا هنرآموزان آموزشگاه های رانندگی خوب آن را نمیخوانند و ارتباط خوبی با کتاب برقرار نمیکنند حل نمونه سوالات آیین نامه قبل از ازمون ایین نامه اصلی و ازمون ایین نامه مقدماتی میتواند به شدت تاثیر مثبتی در قبولی شما در امتحان آیین نامه داشته باشد .

اگر تاثیر خواندن نمونه سوالات آزمون آیین نامه بیشتر از خواندن کتاب آیین نامه نباشد کم تر هم نیست . مباحث آیین نامه که در امتحان آیین نامه از آن سوال می آید یک سری موارد محدود است و با کمی مطالعه نمونه سوالات آیین نامه میتواند دریافت که چه نوع سوالات و حتی دقیقا چه سوالاتی در امتحان آیین نامه خواهد آمد . 

بنابر این برای قبولی در بار اول در آزمون ایین نامه ما به شما توصیه اکید میکنیم که نمونه سوالات آیین نامه را قبل از آزمون آیین نامه را سعی کنید اول خودتان حل کنید و سپس جواب های صحیح آن را ببینید .

به امید اینکه همه ی هنرآموازن آموزشگاه رانندگی در بار اول در ازمون آيین نامه اصلی و ازمون ایین نامه مقدماتی قبول شوند و زیاد درگیر گرفتن گواهینامه نشوند و انشالله در مدت زمان کوتاهی گواهینامه رانندگی خود را دریافت کنند .

گواهی اشتغال به تحصیل برای گواهینامه رانندگی

اغلب پسرها هنگامی که به سن قانونی دریافت گواهینامه رانندگی میرسند در دانشگاه مشغول به تحصیل میباشند برای دریافت گواهینامه طبق مقررات کنونی جمهوری اسلامی ایران متقاضیان دریافت گواهینامه ی پسر برای دریافت گواهینامه باید دارای کارت پایان خدمت معافیت دایم و یا معافی...

ادامه مطلب

انواع نمونه سوالات آیین نامه اصلی و مقدماتی

اگر تا بحال امتحان آیین نامه نداده اید و از متقاضیان گواهینامه پایه ۳ رانندگی هستید و به زودی باید در آزمون آیین نامه شرکت کنید به شما توصیه می کنم این مقاله را تا پایان بخوانید ...

ادامه مطلب

مواد لازم برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی

همین طور که می دانید برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی باید حداقل نمره ۲۶ را از ۳۰ بیاورید . یعنی هر هنرآموز مجاز است در آزمون تئوری آیین نامه حداکثر به چهار سوال پاسخ اشتباه دهد یا اصلا پاسخ ندهد .

در این قسمت سعی داریم مواد لاز...

ادامه مطلب