اخبار راهنمایی و رانندگی

معرفی بسته های آیین نامه ی ما

در این بخش میخواهیم به معرفی بسته های ارایه شده ی دکتر برای آزمون آیین نامه بپردازیم تا شما عزیزان با محتوایات موجود در هر بسته به خوبی آشنا شوید .

بسته ی قرمز : در این بسته به مهمترین و سخت ترین سوالات آیین نامه پرداخته شده و سعی بر آن شده که بسیار مختصر و مفید باشد و شما عزیزان بتوانید با خواندن در زمانی کوتاه به آمادگی مناسبی برای امتحان اصلی و مقدماتی آیین نامه برسید . به طور مثال سخت ترین علایم راهنمایی رانندگی که بیشترین استقاده را در آزمون های آیین نامه دارند و هنر آموزان را در امتحان آیین نامه به اشتباه می اندازند به شکل مناسبی در کنار هم آورده شده اند که باعث میشود با تفاوت های آنها به خوبی آشنا شوید و برای پاسخگویی به سوالات مربوط به تابلو ها به اشتباه نیوفتید . همچنان سایر بخش های امتحان آیین نامه نیز به بهترین روش در این بسته آورده شده اند تا به یادگیری شما کمک کنند .

بسته ی نارنجی : اما در بسته ی قرمز جای خالی نمونه سوالات فنی آیین نامه رانندگی که بخش مهمی از آن نیز هستند احساس میشود . بسته ی نارنجی دکتر رانندگی شامل سوالات است و کاملترین سوالات فنی آیین نامه موجود می باشد . پس با خواندن این بسته میتوانید با تمام سوالات بخش فنی آیین نامه بدون اشتباه پاسخ دهید .

بسته ی قرمز : کامل ترین بسته ی دکتر رانندگی می باشد . این بسته در واقع آزمون ها ی آنلاین آیین نامه ی رانندگی است که از نظر بهترین راه برا سنجیدن خودتان است و پس از آزمون تعداد پاسخ های صحیح به شما نمایش داده میشود . این بسته دارای 15 آزمون استاندارد آیین نامه و 3 آزمون فنی میباشد . علاوه بر آن همچنین بسته ی سبز دکتر رانندگی را نیز هدیه میگیرید و از این بخش میتوانید آن را دانلود کنید .

گواهی اشتغال به تحصیل برای گواهینامه رانندگی

اغلب پسرها هنگامی که به سن قانونی دریافت گواهینامه رانندگی میرسند در دانشگاه مشغول به تحصیل میباشند برای دریافت گواهینامه طبق مقررات کنونی جمهوری اسلامی ایران متقاضیان دریافت گواهینامه ی پسر برای دریافت گواهینامه باید دارای کارت پایان خدمت معافیت دایم و یا معافی...

ادامه مطلب

انواع نمونه سوالات آیین نامه اصلی و مقدماتی

اگر تا بحال امتحان آیین نامه نداده اید و از متقاضیان گواهینامه پایه ۳ رانندگی هستید و به زودی باید در آزمون آیین نامه شرکت کنید به شما توصیه می کنم این مقاله را تا پایان بخوانید ...

ادامه مطلب

مواد لازم برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی

همین طور که می دانید برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی باید حداقل نمره ۲۶ را از ۳۰ بیاورید . یعنی هر هنرآموز مجاز است در آزمون تئوری آیین نامه حداکثر به چهار سوال پاسخ اشتباه دهد یا اصلا پاسخ ندهد .

در این قسمت سعی داریم مواد لاز...

ادامه مطلب