اخبار راهنمایی و رانندگی

بسته نمونه سوالات آیین نامه اصلی

در این قسمت سعی داریم که توضیحاتی در رابطه با بسته های مختلف به سوالات آیین نامه رانندگی در وب سایت دکتر رانندگی موجود است و روزانه تعداد زیادی از هنر آموزان آموزشگاه های رانندگی این بسته‌ها را دانلود و خریداری می‌کنند ارائه کنیم

یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه ۳ ، مردود شدن در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد به طوری که طبق آماری که وجود دارد اکثریت افراد در بار اول در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی مردود می شوند در این بین شاید برای تان جالب باشد بدانید که اغلب افرادی که مردود می شوند از پسران می باشند و معمولاً دختران در آزمون تئوری آیین نامه موفق تر از پسران هستند در حالی که این موضوع در رابطه با آزمون شهری رانندگی متفاوت است و پسران آمار قبولی بیشتری را نسبت به دختران در امتحان شهری رانندگی دارا می باشد .

از آن جهت که یکی از مشکلات اصلی متقاضیان گواهی نامه ، امتحان آیین نامه اصلی رانندگی می باشد ما در وب سایت  دکتر رانندگی بسته هایی که شامل نمونه سوالات آیین نامه اصلی میباشد در اختیار هنرآموزان آموزشگاه رانندگی قرار داده ایم .

 عناوین بسته های دکتر رانندگی به ترتیب بسته سبز بسته نارنجی و بسته قرمز است ، که برگرفته از چراغ راهنمایی و رانندگی می‌باشد هرکدام از این بسته ها ماهیتی جداگانه و متفاوت دارند .

بسته سبز ( سوالات آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی )

 در بسته سبز تعداد زیادی از مهمترین پرتکرار ترین و سخت ترین سوالات آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی را جمع آوری کرده ایم به طوری که همه سوالات دارای جواب می باشند و به صورت تستی هستند این بسته یکی از پرطرفدار ترین بسته های دکتر رانندگی است که تعداد زیادی از کاربران این بسته را انتخاب می‌کنند ما در این بسته علاوه بر نمونه سوالات آیین نامه اصلی جزوه آموزشی نیز قرار داده ایم جزوه آموزشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی که اختصاصی توسط تیم

دکتر رانندگی تهیه و تدوین شده است . این جزوه از ۵ جلسه آیین نامه رانندگی می باشد که بسیار بسیار مفید خواهد بود و توصیه اکید می شود که دوستان قبل از امتحان اصلی ایین نامه راهنمایی و رانندگی این جزوه مفید آیین نامه را بخوانند علاوه بر جزوه آموزشی که شامل مهمترین نکات کتاب جدید آیین نامه راهنمایی رانندگی ، ما در بخش تابلوها از بسته سبز مهم ترین شبیه ترین تابلوهای راهنمایی و رانندگی را در کنار همدیگر قرار داده ایم و مفهوم شبیه ترین تابلو ها را در کنار هم به شما آموزش داده ایم که دقیقاً تفاوت این تابلوها را با هم متوجه شوید .

تابلوهایی که در بسته سبز گردآوری شده است مفهوم آنها بسیار به هم شبیه هستند و معمولاً جزء تابلو هایی است که خیلی از هنرآموزان در هنگام آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی این تابلوها را باهم اشتباه می گیرند و در کنار هم قرار دادن تابلو های مشابه می‌تواند بسیار زیاد به درک صحیحی از تفاوت آنهاو یادگیری بهتر و دقیقتر تابلوهای راهنمایی رانندگی کمک کند .

 در بخش حق تقدم از بسته ای سبز ما یک سری سوالات تستی از تقاطع ها و حق تقدم هایی که وجود دارد را آورده ایم و جواب صحیح را با ذکر دلیل و با پاسخ تشریحی به صورت کامل و جامع مبحث حق تقدم را توضیح داده ایم بنابراین اگر شما به زودی آزمون آیین نامه اصلی دارید توصیه می شود که بسته سبز دکتر رانندگی را تهیه نمایید .

بسته نارنجی ( سوالات فنی آیین نامه راهنمایی و رانندگی )


یکی از بخش های سخت کتاب جدید آیین نامه راهنمایی و رانندگی بخش فنی میباشد که اتفاقاً به تازگی سهم سوالات فنی در امتحان آیین نامه بیشتر از قبل شده و همین موضوع باعث شده که هنرآموزان با مشکلی بزرگتر در امتحان آیین نامه مواجه شوند ما در بسته نارنجی از وب سایت دکتر رانندگی به صورت اختصاصی و کامل بر روی سوالات فنی تمرکز کرده ایم .

بسته نارنجی فقط شامل سوالات فنی آیین نامه با جواب می باشد به طوری که تمام سوالات فنی که ممکن است در امتحان آیین نامه آن‌ها را بیینید در این بسته جمع آوری شده است . اگر فکر می‌کنید که در بخش فنی مشکل دارید و نیاز دارید نمونه سوالات فنی را ببینید توصیه می شود حتما بسته نارنجی وب سایت دکتر رانندگی را تهیه نمایید .

آزمون آنلاین آیین نامه راهنمایی و رانندگی


بستنی قرمز وب سایت دکتر رانندگی شامل آزمون های آنلاین آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد در واقع تفاوت اصلی بسته سبز و نارنجی با قرمز در این است که بسته ای سبز و نارنجی شامل سوالات آیین نامه با جواب به صورت پی دی اف می باشد در حالی که بسته ی قرمز شامل آزمون های آنلاین آیین نامه راهنمایی و رانندگی است به طوری که شما میتوانید با وارد کردن شماره موبایل خود و یا ایمیل خود وارد حساب کاربری خود در وب سایت دکتر رانندگی شوید .  پس از اینکه وارد حساب کاربری خود شدبد ۱۵ آزمون آنلاین آیین نامه اصلی برای شما وجود دارد و همین طور سه آزمون فنی نیز در کنار آزمونهای آیین نامه اصلی در اختیار شما قرار می گیرد که کاربران ویژه دکتر رانندگی می توانند از هر ۱۸ آزمون آنلاین آیین نامه راهنمایی و رانندگی در اختیارشان است استفاده کنند و هر آزمون شامل ۳۰ سال می باشد که ۲۵ دقیقه زمان برای هر آزمون در اختیار دارید درواقع دقیقاً مانند امتحان آیین نامه اصلی که قرار است در اموزشگاه رانندگی بدهید ما اینجا شبیه سازی کرده ایم تا بتوانید با محیط و شرایط امتحان آیین نامه اصلی آشنا شوید در انتها نیز شما می توانید تمام آزمون هایی که تا به حال داده اید را ببینید و کارنامه خود را مشاهده کنید و پیشرفت خود را بررسی نمایید .

جهت دریافت بسته های دکتر رانندگی بر روی دانلود سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی کلیک کنید .

گواهی اشتغال به تحصیل برای گواهینامه رانندگی

اغلب پسرها هنگامی که به سن قانونی دریافت گواهینامه رانندگی میرسند در دانشگاه مشغول به تحصیل میباشند برای دریافت گواهینامه طبق مقررات کنونی جمهوری اسلامی ایران متقاضیان دریافت گواهینامه ی پسر برای دریافت گواهینامه باید دارای کارت پایان خدمت معافیت دایم و یا معافی...

ادامه مطلب

انواع نمونه سوالات آیین نامه اصلی و مقدماتی

اگر تا بحال امتحان آیین نامه نداده اید و از متقاضیان گواهینامه پایه ۳ رانندگی هستید و به زودی باید در آزمون آیین نامه شرکت کنید به شما توصیه می کنم این مقاله را تا پایان بخوانید ...

ادامه مطلب

مواد لازم برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی

همین طور که می دانید برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی باید حداقل نمره ۲۶ را از ۳۰ بیاورید . یعنی هر هنرآموز مجاز است در آزمون تئوری آیین نامه حداکثر به چهار سوال پاسخ اشتباه دهد یا اصلا پاسخ ندهد .

در این قسمت سعی داریم مواد لاز...

ادامه مطلب